Rijksdienst Voor Arbeidsvoorziening
Conform maken van de hoogspanningsinstallatie - RVA Sint-Niklaas
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Sociale bescherming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Conform maken van de hoogspanningsinstallatie - RVA Sint-Niklaas
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van leveringen, werken en diensten die nodig zijn om de hoogspanningscabine van het RVA-kantoor te 9100 Sint-Niklaas, Plezantstraat 159, in overeenstemming te brengen met de voorschriften van Boek 2 van het Koninklijk Besluit van 8 september 2019 betreffende de installaties op hoogspanning (AREI).
Identificatiecode van de procedure: ac58a15f-3831-467e-897c-4b14f11b4104
Interne identificatiecode: 2026/22000/1528
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Opdracht van beperkte waarde
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315400 Hoogspanningsinstallaties
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/22000/1528 - 1
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van leveringen, werken en diensten die nodig zijn om de hoogspanningscabine van het RVA-kantoor te 9100 Sint-Niklaas, Plezantstraat 159, in overeenstemming te brengen met de voorschriften van Boek 2 van het Koninklijk Besluit van 8 september 2019 betreffende de installaties op hoogspanning (AREI).
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315400 Hoogspanningsinstallaties
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbekend
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.11 Aanbestedingsstukken
Ad-hoccommunicatiekanaal: 5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Frans, Nederlands
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 08/10/2026 10:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening
Registratienummer: 0206737484_21
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931814266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 0b22d938-cee1-4954-af2e-08fcfc7137c3 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands Frans