Syntra Midden-vlaanderen Vzw
UITBREIDING SYNTRA MVL AALST
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Syntra Midden-Vlaanderen VZW
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
De koper is een aanbestedende instantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: UITBREIDING SYNTRA MVL AALST
Beschrijving: uitbreiding overeenkomstig bestek
Identificatiecode van de procedure: 67d7013b-ac4d-476a-8d86-c04140a69c26
Interne identificatiecode: UITBREIDING SYNTRA MVL AALST
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: UITBREIDING SYNTRA MVL AALST - 1
Beschrijving: Uitbreiding overeenkomstig bestek
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbekend
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.11 Aanbestedingsstukken
Ad-hoccommunicatiekanaal: 5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 30/09/2026 12:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Syntra Midden-Vlaanderen VZW
Registratienummer: 0420803024_20062
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 10. Wijziging van een aankondiging
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: eeaa960a-bfb8-453c-b510-4f6860344d1e-01
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
10.1 Wijziging van een aankondiging
Identificatiecode afdeling: PROCEDURE
De aanbestedingsstukken zijn gewijzigd op: 04/09/2026
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 3c83c6aa-de3c-4ebf-aae8-5e33e4ffdc7a - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands