Katholiek Onderwijs Oud-turnhout

Verbouwen en uitbreiden van de vrije basisschool 'Reuzepas'



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Bouwwerkzaamheden
Verbouwen en uitbreiden van de vrije basisschool 'Reuzepas'

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Wijziging van een aankondiging

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Katholiek Onderwijs Oud-Turnhout
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Onderwijs

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Verbouwen en uitbreiden van de vrije basisschool 'Reuzepas'
Beschrijving: De basisschool 'Reuzepas' is uit te breiden met een turnzaal met bijhorende kleedruimten en 10 lagere school klassen.
Identificatiecode van de procedure: 4c5eafec-79f5-4820-abe6-da215edfade5
Interne identificatiecode: KOOT-957D
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

2.1.5 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Maximumaantal percelen waarop één inschrijver kan inschrijven: 4
Voorwaarden van het contract:
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver kan worden gegund: 4

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: KOOT-957D - 1 - AB
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het bouwen van een turnzaal tegen een bestaande eetzaal en het bouwen van 10 lagere schoolklassen.
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 275 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 08/10/2026 12:30 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 240 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Rechtbank eerste aanleg Antwerpen, afdeling Turnhout
Informatie over de termijnen voor beroep: 30 dagen na kennisgeving gunning

5.1 Perceel: LOT-0002

Titel: KOOT-957D - 2 - ELE
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het aanleggen van de elektrische installatie in een nieuwe turnzaal en 10 lagere schoolklassen. De nieuwe bouwwerken sluiten aan bij een bestaande eetzaal. Verder is er een hoogspanningscabine op de site te plaatsen. De bestaande, te behouden, gebouwen dienen mee aangesloten te worden op de nieuwe installatie.
Interne identificatiecode: 2

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 275 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 08/10/2026 12:30 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 240 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Rechtbank eerste aanleg Antwerpen, afdeling Turnhout
Informatie over de termijnen voor beroep: 30 dagen na kennisgeving gunning

5.1 Perceel: LOT-0003

Titel: KOOT-957D - 3 - HVAC
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het aanleggen van de HVAC-installatie in een nieuwe turnzaal en 10 lagere schoolklassen. De nieuwe bouwwerken sluiten aan bij een bestaande eetzaal. De bestaande installatie is aan te passen naar de nieuwe situatie.
Interne identificatiecode: 3

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 275 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 08/10/2026 12:30 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 240 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Rechtbank eerste aanleg Antwerpen, afdeling Turnhout
Informatie over de termijnen voor beroep: 30 dagen na kennisgeving gunning

5.1 Perceel: LOT-0004

Titel: KOOT-957D - 4 - SAN
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het aanleggen van de sanitaire installatie in een nieuwe turnzaal en 10 lagere schoolklassen. De nieuwe bouwwerken sluiten aan bij een bestaande eetzaal.
Interne identificatiecode: 4

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 275 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 08/10/2026 12:30 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 240 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Rechtbank eerste aanleg Antwerpen, afdeling Turnhout
Informatie over de termijnen voor beroep: 30 dagen na kennisgeving gunning

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Katholiek Onderwijs Oud-Turnhout
Registratienummer: 0444792708_2753
Postadres: Van der Bekenlaan 40
Stad: Oud-Turnhout
Postcode: 2360
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Telefoon: +32 14453675
Rollen van deze organisatie:
Koper

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Rechtbank eerste aanleg Antwerpen, afdeling Turnhout
Registratienummer: -
Stad: Turnhout
Postcode: 2275
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

10. Wijziging van een aankondiging

Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: d8c12372-c13c-485a-b19d-258c04c47a74-01
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt

10.1 Wijziging van een aankondiging

Identificatiecode afdeling: LOT-0003
Identificatiecode afdeling: LOT-0001
Identificatiecode afdeling: LOT-0004
Identificatiecode afdeling: LOT-0002
De aanbestedingsstukken zijn gewijzigd op: 03/09/2026

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 038c9171-9b48-43ed-9519-a3ef97ccd6ba - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA