Vlaamse Overheid - Afdeling Kust
Oostende - Structureel onderhoud broedeilanden
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Vlaamse Overheid
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Oostende - Structureel onderhoud broedeilanden
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het afgraven/ophogen van broedeilanden 3 en 4, het lokaal herstel van oevers en het vervangen van buispalen. Volgens de CPV-classificatie hebben deze werken betrekking op: 45246200-5 ‘Oeverbeschermingswerken’ en 45240000-1 ‘Waterbouwwerkzaamheden’. De werken omvatten onder meer: • Grondwerken (afgravingen, ophogen, herprofileringswerken, …); • Het leveren en plaatsen van geotextiel; • Het leveren en plaatsen van schanskorven; • Het leveren en plaatsen van ronde houten palen; • Het trekken en verwijderen van buispalen; • Het leveren en plaatsen van buispalen; • Het leveren en plaatsen van paalmutsen; • Het verwijderen van oesterriffen.
Identificatiecode van de procedure: 696c0080-0dcf-4fa1-b973-ea58312d34ac
Interne identificatiecode: AFD KUST-224.020
De procedure wordt versneld: neen
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45246200 Oeverbeschermingswerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: OOSTENDE - Structureel onderhoud broedeilanden
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het afgraven/ophogen van broedeilanden 3 en 4, het lokaal herstel van oevers en het vervangen van buispalen. Volgens de CPV-classificatie hebben deze werken betrekking op: 45246200-5 ‘Oeverbeschermingswerken’ en 45240000-1 ‘Waterbouwwerkzaamheden’. De werken omvatten onder meer: • Grondwerken (afgravingen, ophogen, herprofileringswerken, …); • Het leveren en plaatsen van geotextiel; • Het leveren en plaatsen van schanskorven; • Het leveren en plaatsen van ronde houten palen; • Het trekken en verwijderen van buispalen; • Het leveren en plaatsen van buispalen; • Het leveren en plaatsen van paalmutsen; • Het verwijderen van oesterriffen.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45246200 Oeverbeschermingswerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
Aanvullende informatie: Oostende
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Beschrijving: De economisch meest voordelige offerte wordt vastgesteld op basis van de prijs.
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 100
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Afhankelijk van de aard en het onderwerp van de klacht zal de klachttermijn variëren van 15 tot 60 dagen (https://www.raadvst-consetat.be). Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Vlaamse Overheid
Organisatie die offlinetoegang verleent tot de aanbestedingsstukken: Vlaamse Overheid
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Identificatiecode van de inschrijving: HYE N.V.-LOT-0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 378 145,11 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: Offerte HYE
Datum van sluiting van het contract: 14/08/2026
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 4
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Vlaamse Overheid
Registratienummer: 0316380841_6431
Postadres: Vrijhavenstraat 3
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die offlinetoegang verleent tot de aanbestedingsstukken
8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
8.1 ORG-0004
Registratienummer: 0404646287_7a7d9b3e-ff48-499f-8a1e-77f1a28223dc
Postadres: Krijgsbaan 372
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: aafb9b49-72cc-4df0-9d53-65004ce46155 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands