Uvc Brugmann - Ziekenhuisvereniging Brussel En Schaarbeek
Elektriciteitswerken - renovatie van zaal C operatiekwartier in gebouw C van Horta site
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: UVC Brugmann - Ziekenhuisvereniging Brussel en Schaarbeek
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
Activiteit van de aanbestedende dienst: Gezondheid
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Elektriciteitswerken - renovatie van zaal C operatiekwartier in gebouw C van Horta site
Beschrijving: Elektriciteitswerken - renovatie van zaal C operatiekwartier in gebouw C van Horta site
Identificatiecode van de procedure: 31037678-afa5-4bb6-bae2-548d4086c541
Interne identificatiecode: TXHO-25-003-02
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: TXHO-25-003-02 - 1
Beschrijving: Elektriciteitswerken - renovatie van zaal C operatiekwartier in gebouw C van Horta site
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbeperkt
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
6. Resultaten
Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 39 884,09 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Etablissements Henneaux frères, Entreprises Générales d'Electricité
Identificatiecode van de inschrijving: Etablissements Henneaux frères, Entreprises Générales d'Electricité-LOT-0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 39 884,09 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: TX260087
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 39 884,09 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 39 884,09 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: UVC Brugmann - Ziekenhuisvereniging Brussel en Schaarbeek
Registratienummer: 0257577560_469
Postadres: A. Van Gehuchtenplein 4
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Etablissements Henneaux frères, Entreprises Générales d'Electricité
Registratienummer: 0404357762_f6388f00-bcbd-4ac4-a4fe-18c1e4c0d6dc
Postadres: Rue de Mayavaux, Vesqueville 12
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Neufchâteau (BE344)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 26091de3-e7d2-4b9e-be21-c865796a11b6 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands Frans