Vlaamse Overheid - Agentschap Landbouw En Zeevisserij

2026_079_LV_ADO_IT_D - Onderhoud Netwerkcomponenten



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
2026_079_LV_ADO_IT_D - Onderhoud Netwerkcomponenten

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Wijziging van een aankondiging

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Vlaamse Overheid
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: 2026_079_LV_ADO_IT_D - Onderhoud Netwerkcomponenten
Beschrijving: Deze opdracht betreft het verlenen van onderhoud voor een periode van 24 maanden op de netwerkcomponenten van de informaticaomgeving van het Agentschap Landbouw en Zeevisserij, tweemaal verlengbaar voor een periode van 12 maanden. De technische en functionele bepalingen waaraan dat onderhoud moet voldoen en de lijst van de te onderhouden netwerkcomponenten worden opgesomd in hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN van het bestek. Dit onderhoudscontract zal starten op 1 november 2026.
Identificatiecode van de procedure: 71b021a5-e700-444e-9b5c-f20afd33cb50
Interne identificatiecode: 2026_079_LV_ADO_IT_D
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 2026_079_LV_ADO_IT_D - 1
Beschrijving: Deze opdracht betreft het verlenen van onderhoud voor een periode van 24 maanden op de netwerkcomponenten van de informaticaomgeving van het Agentschap Landbouw en Zeevisserij, tweemaal verlengbaar voor een periode van 12 maanden. De technische en functionele bepalingen waaraan dat onderhoud moet voldoen en de lijst van de te onderhouden netwerkcomponenten worden opgesomd in hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN van het bestek. Dit onderhoudscontract zal starten op 1 november 2026.
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Aanvullende informatie: Agentschap Landbouw en Zeevisserij - datacenter Gent Vlaamse Milieu Maatschappij Raymonde De Larochelaan 1, 9051 Gent

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België
Aanvullende informatie: Agentschap Landbouw en Zeevisserij - datacenter Aalst Vlaamse Milieu Maatschappij Gasthuisstraat 38a 9300 Aalst

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 01/11/2026
Einddatum van de duur: 31/10/2030

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 14/09/2026 14:00 +02:00
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: zie website www.raadvanstate.be U beschikt over de mogelijkheid om tegen de beslissing beroep in te stellen bij de Raad van State, overeenkomstig artikelen 14, 15, 23 en 24 van de bovenvermelde wet. Om ontvankelijk te zijn, moet u dit beroep indienen binnen 15 dagen in geval van een vordering tot schorsing overeenkomstig artikel 15, of binnen 60 dagen in geval van een vordering tot vernietiging overeenkomstig artikel 14.   De inleiding van het beroep gebeurt door een gedagtekend verzoekschrift dat door u of door een advocaat ondertekend moet zijn. Het verzoekschrift moet u per aangetekende brief sturen aan de Eerste Voorzitter van de Raad van State, Wetenschapsstraat 33, 1040 Brussel, ofwel wordt het ingediend volgens de elektronische procedure van de Raad van State (e-ProAdmin).

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Vlaamse Overheid
Registratienummer: 0316380841_5701
Afdeling: Agentschap Landbouw en Zeevisserij
Postadres: Ellipsgebouw - Koning Albert II-laan 35 bus 40
Stad: Schaarbeek
Postcode: 1030
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 214 48 48
Rollen van deze organisatie:
Koper

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931.814.266
Stad: Brussel
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

10. Wijziging van een aankondiging

Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 43628b5a-b6ad-49d9-9e14-9059b478cab9-01
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Beschrijving: De indieningstermijn wordt met een week verlengd. De nieuwe deadline wordt dus maandag 14 september 2026 om 14u.

10.1 Wijziging van een aankondiging

Identificatiecode afdeling: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: ccc8e762-5e2a-4575-8064-b5041d62ef8b - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA