Regionaal Landschap Schelde-durme

Plaats- en liggingsbepaling van nutsleidingen d.m.v. proefsleuven t.h.v. N47 Zele



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Graafwerkzaamheden
Plaats- en liggingsbepaling van nutsleidingen d.m.v. proefsleuven t.h.v. N47 Zele

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Regionaal Landschap Schelde-Durme
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
Activiteit van de aanbestedende dienst: Milieubescherming

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Plaats- en liggingsbepaling van nutsleidingen d.m.v. proefsleuven t.h.v. N47 Zele
Beschrijving: Plaats- en liggingsbeschrijving van nutsleidingen en bodemkundige vaststellingen d.m.v. proefsleuven ten behoeve van de bepaling van de aanwezigheid en exacte ligging van nutsleidingen (x,y,z-coördinaten) en het opstellen van een verslag van de gedane vaststellingen t.h.v. N47 (Europalaan) en Hof ten Goededreef te Zele. Dit als voorbereiding 4 voor het aanleggen van een faunabuis van diameter 40cm onder de weg via horizontale doorpersing i.f.v. onstnippering voor otter langs de Lokerenbeek. De opdracht omvat hoofdzakelijk: • Al dan niet omzichtig opbreken van verhardingen en diverse materialen • Maken van proefsleuven • Inmeten van de aangetroffen leidingen (x,y,z-coördinaten) • Bodemkundige vaststellingen • Rapportage (oa in DWG-formaat en met foto’s) • Aanvulling van de gemaakte proefsleuven • Herstelling van de verharding waar nodig. • Signaleren van werken en instandhouding van de werfsignalisatie tussen uitgraving en herstelling Daarnaast is een optionele post voorzien voor een sondering via een geschikte onderzoeksmethode om thv de middenberm de bodem te onderzoeken voor het beoordelen van de uitvoerbaarheid van een horizontale doorpersing
Identificatiecode van de procedure: a484068e-188c-476a-920e-0a5411df5af1
Interne identificatiecode: 2026-09
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112400 Graafwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112500 Grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45112200 Afgraven van grond
Aanvullende classificatie (cpv): 45112600 Uitgraven en opvullen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie
Aanvullende classificatie (cpv): 45233142 Herstellen van wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71332000 Geotechnische diensten

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 2026-09 - 1
Beschrijving: Plaats- en liggingsbeschrijving van nutsleidingen en bodemkundige vaststelling d.m.v. proefsleuven t.h.v. N47 Zele
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Aanvullende informatie: N47 en Hof ten Goededreef Zele

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 09/09/2026
Einddatum van de duur: 30/09/2026

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat geheel of gedeeltelijk uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): ja

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: totaalprijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Volgorde van belang
Gunningscriterium numerieke waarde: 1

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Regionaal Landschap Schelde-Durme
Informatie over de termijnen voor beroep: 15 kalenderdagen na gunning via e-procurement

6. Resultaten

Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 14 021,48 Euro
Onderhandse gunning:
Rechtvaardiging voor onderhandse gunning: Opdrachten met een geraamde waarde onder de aanbestedingsdrempels
Andere rechtvaardiging: het is een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Theo De Vlieger
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Theo De Vlieger Lot 0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 14 021,48 Euro
Onderaanneming: Nog niet bekend
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: LOT0001 Theo De Vliegher 2026-09

6.1.3 Niet-winnende inschrijvers:

Inschrijver:
Officiële naam: Trafiroad

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 14 021,48 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 23 894,96 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Regionaal Landschap Schelde-Durme
Registratienummer: 0889859093_23141
Postadres: Serskampsteenweg 52
Stad: Wetteren
Postcode: 9230
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
E-mail: info@rlsd.be
Telefoon: 0477 98 51 52
Internetadres: http://www.rlsd.be
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie voor beroepsprocedures

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Theo De Vlieger
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Registratienummer: 0446.946.207
Stad: Ekelbeke 226, 9220 Hamme
Postcode: 9220
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

8.1 ORG-0004

Officiële naam: Trafiroad
Registratienummer: 0418384358
Stad: Nieuwe Dreef 17, 9160 - Lokeren
Postcode: 9160
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 126d05e8-09a9-4c7a-866c-aed5c7d7c0c2 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA