Anderlecht
Vervanging van de warmwaterboiler en herstelling van de twee verwarmingsketels in de Pottengoedstraat20
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Anderlecht
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Vervanging van de warmwaterboiler en herstelling van de twee verwarmingsketels in de Pottengoedstraat20
Beschrijving: Voorwerp van deze werken: Voorwerp van de werken: Vervanging van de sanitair warmwaterberei-der en herstelling van de twee verwarmingsketels in de Pottengoedstraat 20. Deze opdracht is ver-deeld in twee percelen, namelijk: • Perceel 1: Vervanging van een defecte gasgestookte condenserende sanitair warmwater-bereider (SWW). • Perceel 2: Herstelling van twee gasgestookte verwarmingsketels Remeha Gas Eco 610 (462 kW). Opdracht verdeeld in percelen: De aanbestedende overheid heeft het recht om slechts één van de twee percelen te gunnen en kan eventueel beslissen om het andere perceel het voorwerp te laten uitmaken van een nieuwe op-dracht, indien nodig volgens een andere procedure. Het is verboden de offerte aan te vullen met een voorstel tot prijsvermindering of ande-re verbetering die door de inschrijver wordt toegestaan indien beide percelen waarvoor hij een offerte indient, gezamenlijk worden gegund.
Identificatiecode van de procedure: 5c3f1b17-a113-4f51-adbd-963cce358329
Interne identificatiecode: 26/043 BAT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45330000 Loodgieterswerk
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Vervanging van een defecte gasgestookte condenserende sanitair warmwater-bereider (SWW).
Beschrijving: Voorwerp van deze werken: Voorwerp van de werken: Vervanging van de sanitair warmwaterberei-der en herstelling van de twee verwarmingsketels in de Pottengoedstraat 20. Deze opdracht is ver-deeld in twee percelen, namelijk: • Perceel 1: Vervanging van een defecte gasgestookte condenserende sanitair warmwater-bereider (SWW). Opdracht verdeeld in percelen: De aanbestedende overheid heeft het recht om slechts één van de twee percelen te gunnen en kan eventueel beslissen om het andere perceel het voorwerp te laten uitmaken van een nieuwe op-dracht, indien nodig volgens een andere procedure. Het is verboden de offerte aan te vullen met een voorstel tot prijsvermindering of ande-re verbetering die door de inschrijver wordt toegestaan indien beide percelen waarvoor hij een offerte indient, gezamenlijk worden gegund.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45330000 Loodgieterswerk
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1 Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 : Herstelling van twee gasgestookte verwarmingsketels Remeha Gas Eco 610 (462 kW)
Beschrijving: Voorwerp van deze werken: Voorwerp van de werken: Vervanging van de sanitair warmwaterberei-der en herstelling van de twee verwarmingsketels in de Pottengoedstraat 20. Deze opdracht is ver-deeld in twee percelen, namelijk: • Perceel 2: Herstelling van twee gasgestookte verwarmingsketels Remeha Gas Eco 610 (462 kW). Opdracht verdeeld in percelen: De aanbestedende overheid heeft het recht om slechts één van de twee percelen te gunnen en kan eventueel beslissen om het andere perceel het voorwerp te laten uitmaken van een nieuwe op-dracht, indien nodig volgens een andere procedure. Het is verboden de offerte aan te vullen met een voorstel tot prijsvermindering of ande-re verbetering die door de inschrijver wordt toegestaan indien beide percelen waarvoor hij een offerte indient, gezamenlijk worden gegund.
Interne identificatiecode: 2
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45330000 Loodgieterswerk
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: ADT SERVICES
Identificatiecode van de inschrijving: ADT SERVICES_LOT1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 29 669,2 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: ADT SERVICES
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0002
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: ADT SERVICES
Identificatiecode van de inschrijving: ADT SERVICES_LOT2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0002
Waarde van de aanbesteding: 20 328 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: ADT SERVICES
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Anderlecht
Registratienummer: 0206582284_473
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: ADT SERVICES
Registratienummer: 0748865041_97c7ba36-cf39-40e5-8866-01a86fb89054
Postadres: Rue François Mus 24
Stad: Sint-Jans-Molenbeek
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001 LOT-0002
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: f099cd91-eeea-4fd8-a28b-ad947a4630b6 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands Frans