Vlaamse Overheid - Mobiliteit En Openbare Werken, Agentschap Wegen En Verkeer
WL/INV/N79/5/U1 - Aanleg van fietspaden langsheen de Overhaamlaan en herinrichting kruispunt N20 x Overhaamlaan te Tongeren
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Vlaamse Overheid
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: WL/INV/N79/5/U1 - Aanleg van fietspaden langsheen de Overhaamlaan en herinrichting kruispunt N20 x Overhaamlaan te Tongeren
Beschrijving: Doel van de aanneming Het aanleggen van vrijliggende fietspaden langsheen de Overhaamlaan te Tongeren, tussen het kruispunt met de N20 Luikersteenweg en het kruispunt met de Neremweg. Het herinrichtingen van het kruispunt van de N20 Luikersteenweg met de Overhaamlaan tot een VRI-geregeld kruispunt. Beschrijving der werken De opdracht omvat hoofdzakelijk: ● Uitzetten van perceelsgrenzen; ● Opbreken van bestaande verhardingen; ● Het affrezen van asfaltverhardingen; ● Het plaatsen van onderlaag en toplaag in asfalt; ● Grondwerken in uitgraving en ophoging; ● Aanleg van erftoegangen in betonstraatstenen; ● Aanleg van fietspaden in asfalt; ● Aanleg van rijweg in asfalt; ● Uitvoeren van allerhande lijnvormige elementen in cementbeton; ● Plaatsen van straatkolken in gietijzer en realiseren van de aansluitingen op het riool; ● Aanplant van nieuwe bomen en beplanting; ● Opmaken van as-builtplannen; ● Belijning en bebording; ● Werfsignalisatie tijdens de uitvoering van de werken ● Omleidingssignalisatie tijdens de uitvoering van de werken ● Allerhande werken; ● Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
Identificatiecode van de procedure: 012950c4-7a63-480c-89a3-f9d9e123f501
Interne identificatiecode: WL/INV/N79/5/U1
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233223 Vernieuwen van rijbaanwegdek
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie
Aanvullende classificatie (cpv): 45233142 Herstellen van wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233162 Aanleggen van fietspad
Aanvullende classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (BEZZZ)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: WL/INV/N79/5/U1 - 1
Beschrijving: Doel van de aanneming Het aanleggen van vrijliggende fietspaden langsheen de Overhaamlaan te Tongeren, tussen het kruispunt met de N20 Luikersteenweg en het kruispunt met de Neremweg. Het herinrichtingen van het kruispunt van de N20 Luikersteenweg met de Overhaamlaan tot een VRI-geregeld kruispunt. Beschrijving der werken De opdracht omvat hoofdzakelijk: ● Uitzetten van perceelsgrenzen; ● Opbreken van bestaande verhardingen; ● Het affrezen van asfaltverhardingen; ● Het plaatsen van onderlaag en toplaag in asfalt; ● Grondwerken in uitgraving en ophoging; ● Aanleg van erftoegangen in betonstraatstenen; ● Aanleg van fietspaden in asfalt; ● Aanleg van rijweg in asfalt; ● Uitvoeren van allerhande lijnvormige elementen in cementbeton; ● Plaatsen van straatkolken in gietijzer en realiseren van de aansluitingen op het riool; ● Aanplant van nieuwe bomen en beplanting; ● Opmaken van as-builtplannen; ● Belijning en bebording; ● Werfsignalisatie tijdens de uitvoering van de werken ● Omleidingssignalisatie tijdens de uitvoering van de werken ● Allerhande werken; ● Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233223 Vernieuwen van rijbaanwegdek
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie
Aanvullende classificatie (cpv): 45233142 Herstellen van wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233162 Aanleggen van fietspad
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tongeren (BE223)
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 100
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Roebben J.
Identificatiecode van de inschrijving: Roebben J.-LOT-0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 2 148 906,93 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: WL/INV/N79/5/U1 - Roebben J.
Datum waarop de winnaar is gekozen: 02/09/2026
Datum van sluiting van het contract: 02/09/2026
Winnaar: Officiële naam: Roebben J.
Identificatiecode van de inschrijving: Roebben J.-LOT-0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 2 148 906,93 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: WL/INV/N79/5/U1 - Roebben J.
Datum waarop de winnaar is gekozen: 02/09/2026
Datum van sluiting van het contract: 02/09/2026
Winnaar: Officiële naam: Roebben J.
Identificatiecode van de inschrijving: Roebben J.-LOT-0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 2 148 906,93 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: WL/INV/N79/5/U1 - Roebben J.
Datum waarop de winnaar is gekozen: 02/09/2026
Datum van sluiting van het contract: 02/09/2026
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 5
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 2 148 906,93 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 2 324 014,04 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Vlaamse Overheid
Registratienummer: 0316380841_5671
Afdeling: Mobiliteit en Openbare Werken, Agentschap Wegen en Verkeer
Postadres: Koning Albert II-laan 20 bus 4
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Roebben J.
Registratienummer: 0419846088
Onderverdeling land (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (BEZZZ)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 71559dc7-495e-4321-bb16-87ffc080279e - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands