Hulpverleningszone Midwest
Verreiker op slede + toebehoren
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Hulpverleningszone Midwest
Rechtsvorm van de koper: Regionale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Openbare orde en veiligheid
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Verreiker op slede + toebehoren
Beschrijving: Toelichting: Het betreft de aankoop van een zware verreiker met diverse toebehoren voor een multifunctionele inzet bij technische en logistieke interventies zoals redden van dieren, vrijmaken/reinigen openbare weg, noodweer, interventies op moeilijk berijdbaar terrein,… Leveringsplaats: Brandweer - Post Roeselare Koning Albert I laan 4
Identificatiecode van de procedure: 79d4c8d4-6d89-4190-8069-4404b8794234
Interne identificatiecode: PPP0BO-437/6064/ZMW2026-007
De procedure wordt versneld: neen
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Verreiker op slede + toebehoren
Beschrijving: Toelichting: Het betreft de aankoop van een zware verreiker met diverse toebehoren voor een multifunctionele inzet bij technische en logistieke interventies zoals redden van dieren, vrijmaken/reinigen openbare weg, noodweer, interventies op moeilijk berijdbaar terrein,… Leveringsplaats: Brandweer - Post Roeselare Koning Albert I laan 4
Interne identificatiecode: ZMW2026-007_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbekend
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld: Niet vereist
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aankondiging
Criterium: Algemene jaarlijkse omzet Beschrijving van het selectiecriterium: Een verklaring betreffende de totale omzet en de omzet van de bedrijfsactiviteit die het voorwerp van de opdracht is, over de laatste drie beschikbare boekjaren, afhankelijk van de oprichtingsdatum of van de datum waarop de ondernemer met zijn bedrijvigheid is begonnen, voor zover de betrokken omzetcijfers beschikbaar zijn. Minimumeisen: Graag opdrachtgerelateerd
Criterium: Referenties voor gespecificeerde diensten Beschrijving van het selectiecriterium: Een lijst van de voornaamste leveringen die gedurende de laatste drie jaar werden verricht, met vermelding van het bedrag, de datum en de publiek- of privaatrechtelijke instanties waarvoor zij bestemd waren. Minimumeisen: De leveringen dienen minimaal van dezelfde grootorde zijn zoals de omschrijving in de technische bepalingen.
Criterium: Andere economische of financiële eisen Beschrijving van het selectiecriterium: Door in te schrijven op deze opdracht verklaart de inschrijver zich niet in een toestand van uitsluiting te bevinden, zoals bedoeld in artikels 67 tot en met 69 van de wet van 17 juni 2016 betreffende overheidsopdrachten. Artikel 70 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten is van toepassing. Voor de in artikel 67 van de wet bedoelde uitsluitingsgronden deelt de gegadigde of inschrijver op eigen initiatief mee of hij bij het begin van de procedure de in artikel 70, lid 1, bedoelde corrigerende maatregelen heeft genomen.
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 50
Criterium: Beschrijving: Technische waarde
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 35
Criterium: Beschrijving: Service en waarborg
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 5
Criterium: Beschrijving: Volledigheid van de inschrijving
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 5
Criterium: Beschrijving: Leveringstermijn
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 5
5.1.11 Aanbestedingsstukken
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 09/10/2026 11:00 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 120 Dag
Informatie over de openbare opening: Openingsdatum: 09/10/2026 11:00 +02:00
Plaats: 5e verdieping, Kwadestraat 159 A&B, 8800 Roeselare
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Hulpverleningszone Midwest
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt: Hulpverleningszone Midwest
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Hulpverleningszone Midwest
Registratienummer: BE 0500.929.378
Postadres: Kwadestraat 159
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Contactpunt: Bert Vanhuyse
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Raad van State
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: ea6f7b0a-23ba-4f55-80db-71c2f32704c7 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands