Gemeente Kortenberg
Jaarlijks onderhoud en interventie HVAC installaties 2026-2028
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Gemeente Kortenberg
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Jaarlijks onderhoud en interventie HVAC installaties 2026-2028
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van jaarlijks preventief onderhoud en het uitvoeren van interventies en herstellingen op: * centrale verwarmingstoestellen * individuele verwarmingstoestellen * toestellen voor productie van sanitair warm water * luchtgroepen * ventilatie-units * ventiloconvectoren * koelinstallaties en airco-units De opdracht omvat ook het afleveren van de correcte attesten, interventieverslagen en offertes voor herstellingen De opdracht wordt uitgevoerd in gebouwen van de gemeente, OCMW en politie van Kortenberg De gunning op basis van onderhavig bestek geeft aan de uitvoerder van deze opdracht geen enkel exclusiviteitsrecht. De aanbestedende overheid kan gedurende de geldigheidsperiode van de opdracht prestaties identiek of analoog aan de beschreven opdracht in onderhavig bestek laten uitvoeren door een ander bedrijf of door zijn eigen diensten. De inschrijver kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enige vergoeding.
Identificatiecode van de procedure: 836eef62-167a-4920-8abd-65e2adfae68d
Interne identificatiecode: PPP01B-863/6121/863
Type procedure: Andere procedure in één fase
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Jaarlijks onderhoud en interventie HVAC installaties 2026-2028
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van jaarlijks preventief onderhoud en het uitvoeren van interventies en herstellingen op: * centrale verwarmingstoestellen * individuele verwarmingstoestellen * toestellen voor productie van sanitair warm water * luchtgroepen * ventilatie-units * ventiloconvectoren * koelinstallaties en airco-units De opdracht omvat ook het afleveren van de correcte attesten, interventieverslagen en offertes voor herstellingen De opdracht wordt uitgevoerd in gebouwen van de gemeente, OCMW en politie van Kortenberg De gunning op basis van onderhavig bestek geeft aan de uitvoerder van deze opdracht geen enkel exclusiviteitsrecht. De aanbestedende overheid kan gedurende de geldigheidsperiode van de opdracht prestaties identiek of analoog aan de beschreven opdracht in onderhavig bestek laten uitvoeren door een ander bedrijf of door zijn eigen diensten. De inschrijver kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enige vergoeding.
Interne identificatiecode: 863_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Aanvullende informatie: Gemeente en Welzijnshuis Kortenberg
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 31/08/2028
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 40
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 25
Criterium: Beschrijving: Percentage korting op materialen
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 5
Criterium: Beschrijving: Werkplanning
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 15
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 15
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeente Kortenberg
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Kortenberg
6. Resultaten
Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 134 676 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Hermans Werner Service
Identificatiecode van de inschrijving: Hermans_Werner_Service
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 134 676 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 1294-1958
Titel: Jaarlijks onderhoud en interventie HVAC installaties 2026-2028
Datum van sluiting van het contract: 21/08/2026
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Kortenberg
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 131 306 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 173 258 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Gemeente Kortenberg
Registratienummer: 0207.520.810
Postadres: Dr. V. De Walsplein 30
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Contactpunt: David Hermans
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die het contract ondertekent
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
8.1 ORG-0004
Officiële naam: Hermans Werner Service
Omvang van de ondernemer: Micro
Registratienummer: BE 0508.750.845
Postadres: Nederokkerzeelsesteenweg 14A
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: fc5c80ad-e222-4a2f-930e-350996949472 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands