Infrabel Nv - Infrabel Projects North

57/54/2/22/030 - Vernieuwing dak – Tractieonderstation HSL Ekeren.



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking
57/54/2/22/030 - Vernieuwing dak – Tractieonderstation HSL Ekeren.

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Infrabel nv
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
Activiteit van de aanbestedende instantie: Spoorwegdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: 57/54/2/22/030 - Vernieuwing dak – Tractieonderstation HSL Ekeren.
Beschrijving: Het verwijderen van de bestaande daklagen van ballast tot aan het dampscherm en vervolgens het isoleren en dichten van het dak met bitumineus meerlaags dakmembraan en het leveren en plaatsen van een inspectieladder.
Identificatiecode van de procedure: c106ea44-00c2-485d-8d53-21bcfa422a10
Interne identificatiecode: 5754222030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45261214 Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/25/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 5754222030 - 1 Vernieuwing dak – Tractieonderstation HSL Ekeren.
Beschrijving: Het verwijderen van de bestaande daklagen van ballast tot aan het dampscherm en vervolgens het isoleren en dichten van het dak met bitumineus meerlaags dakmembraan en het leveren en plaatsen van een inspectieladder.
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45261214 Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 20/04/2026
Looptijd: 90 Dag

5.1.4 Verlenging

Maximumaantal verlengingen: 0

5.1.6 Algemene informatie

De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
Aanvullende informatie: In het kader van deze opdracht maakt Infrabel gebruik van e-Procurement voor alle fases van de plaatsingsprocedure. De uitvoeringstermijn bedraagt 90 kalenderdagen. Een voorafgaandelijk begeleid plaatsbezoek is verplicht. De opdrachtdocumenten (bestek en bijlagen) zijn gratis te downloaden op: https://www.publicprocurement.be. Door in te schrijven op de huidige opdracht, erkennen de inschrijvers dat zij kennis hebben genomen van de gedragscode voor de leveranciers en aannemers van lnfrabel en verbinden zij zich ertoe om de bepalingen ervan na te leven. Deze gedragscode kan geraadpleegd en gedownload worden op de site www.infrabel.be onder de rubriek “Business", “Leveranciers en aannemers”, “Gedragscode en veiligheid”. Selectiecriteria: erkenning in ondercategorie D8, klasse 1 of hoger.

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: De aanbesteder baseert de gunning van overheidsopdrachten op de economisch meest voordelige offerte. De economisch meest voordelige offerte uit het oogpunt van de aanbesteder wordt vastgesteld op basis van de prijs (totaalprijs van de opmeting, BTW niet inbegrepen).

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Zie artikel 23 van de wet van 17/06/2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten.
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Infrabel nv
Organisatie die offlinetoegang verleent tot de aanbestedingsstukken: Infrabel nv

6. Resultaten

Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 78 653,79 Euro

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: EGD NV
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Offerte EGD NV
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 78 653,79 Euro
De inschrijving is een variant: neen
Onderaanneming: Nog niet bekend
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: EGD NV 5754222030
Datum waarop de winnaar is gekozen: 13/02/2026
Datum van sluiting van het contract: 18/03/2026

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 6
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 78 653,79 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 158 893,21 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Infrabel nv
Registratienummer: 0869763267_17121
Afdeling: Infrabel Projects North
Postadres: Koningin Maria-Hendrikaplein 2
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Telefoon: +32242525328
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die offlinetoegang verleent tot de aanbestedingsstukken

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931814266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Etterbeek
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +3222349611
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

8.1 ORG-0004

Officiële naam: EGD NV
Omvang van de ondernemer: Klein
Registratienummer: BE0470.168.205
Postadres: Toekomststraat 10D
Stad: Lummen
Postcode: 3560
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Hasselt (BE224)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 62ba0f4c-9a91-4c6a-8106-88ea60acddeb - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA