Hulpverleningszone Centrum

Overheidsopdracht van diensten: tijdsregistratie



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Diverse zakelijke diensten
Overheidsopdracht van diensten: tijdsregistratie

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Hulpverleningszone Centrum
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Openbare orde en veiligheid

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Overheidsopdracht van diensten: tijdsregistratie
Beschrijving: Het is de bedoeling van de Brandweerzone Centrum om met één dienstverlener een raamovereenkomst te sluiten gedurende een periode van zes jaar voor een tijdsregistratiesysteem voor haar medewerkers. In dit systemen moeten de tijdsgegevens kunnen beheerd worden van de gehele populatie van de opdrachtgever. Er dient een koppeling opgezet te worden met zowel diverse payroll systemen (vb. Cevi) als andere bestaande en nieuwe randsystemen (vb. Frontforce, Zoneforce,…). Het tijdsregistratiesysteem moet verschillende doelgroepen zo efficiënt en gebruiksvriendelijk mogelijk kunnen beheren en dit voor de verschillende gebruikersrollen (medewerker, leidinggevende/goedkeurder, verlofadjudant,…). De volledige duurtijd van de opdracht beloopt zes jaar.
Identificatiecode van de procedure: 3005a98c-59cd-489a-96c8-5935c6594c4a
Interne identificatiecode: 900-2026-041-IP-01
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 900-2026-041-IP-01 - 1
Beschrijving: Het is de bedoeling van de Brandweerzone Centrum om met één dienstverlener een raamovereenkomst te sluiten gedurende een periode van zes jaar voor een tijdsregistratiesysteem voor haar medewerkers. In dit systemen moeten de tijdsgegevens kunnen beheerd worden van de gehele populatie van de opdrachtgever. Er dient een koppeling opgezet te worden met zowel diverse payroll systemen (vb. Cevi) als andere bestaande en nieuwe randsystemen (vb. Frontforce, Zoneforce,…). Het tijdsregistratiesysteem moet verschillende doelgroepen zo efficiënt en gebruiksvriendelijk mogelijk kunnen beheren en dit voor de verschillende gebruikersrollen (medewerker, leidinggevende/goedkeurder, verlofadjudant,…). De volledige duurtijd van de opdracht beloopt zes jaar.
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 6 Jaar

5.1.5 Waarde

Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 200 000 Euro

5.1.6 Algemene informatie

Dit is een periodiek terugkerende aanbesteding
Beschrijving: ja
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld: Nog niet bekend
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: Prijs: regel van drie
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 40
Criterium:
Type: Kwaliteit
Beschrijving: Technische vereisten – 35% (als de firma beantwoordt aan de technische vereisten, krijgt men de helft van de punten. Meerpunten worden toegekend obv het aantal nice to have’s) Plan van aanpak & live- demo – 10%
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 45
Criterium:
Type: Kwaliteit
Beschrijving: Onderhoud
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 15

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Beschrijving van de financiële garantie: 5%
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 06/10/2026 11:25 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 120 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Een geheimhoudingsovereenkomst is vereist: ja
Nadere inlichtingen over de geheimhoudingsovereenkomst: ja
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: ja

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Maximumaantal deelnemers: 1
Rechtvaardiging voor de looptijd van de raamovereenkomst: Het opstarten van het systeem alsmede de uitvoering ervan vergt een aanzienlijke investering. Verschillende medewerkers moeten opgeleid worden, een nieuwe procedure moet opgesteld worden en een integratie moet gebeuren met verschillende informatica toepassingen. Bijgevolg wordt de periode van de raamovereenkomst voorzien voor meer dan 4 jaar.
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Bemiddelingsorganisatie: Raad van State
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: 60 dagen voor het vernietigen van het besluit
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt: Hulpverleningszone Centrum
Organisatie die inschrijvingen verwerkt: Hulpverleningszone Centrum

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Hulpverleningszone Centrum
Registratienummer: 0500927497_2059
Postadres: Roggestraat 70
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Telefoon: +32 92688899
Fax: +32 92688843
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt
Organisatie die inschrijvingen verwerkt

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931814266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Bemiddelingsorganisatie

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 563f1edf-3807-405f-b717-08a35452b3b9 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA