Woonstroom Bv
2026 - Raamcontract klussen en karweien
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Woonstroom BV
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: 2026 - Raamcontract klussen en karweien
Beschrijving: 2026 - Raamcontract klussen en karweien
Identificatiecode van de procedure: 6882ec17-8948-4afd-8a20-477259f03194
Interne identificatiecode: PPP0KN-535/6143/2026-102
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: 2026 - Raamcontract klussen en karweien
Beschrijving: 2026 - Raamcontract klussen en karweien
Interne identificatiecode: 2026-102_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45453000 Revisie- en opknapwerkzaamheden
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Aanvullende informatie: Verschillende adressen: zie inventaris
5.1.4 Verlenging
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: De opdracht bevat een verlenging.
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 68
Criterium: Beschrijving: Korting op materiaal
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 22
Criterium: Beschrijving: Kwaliteit: referenties van goede uitvoering
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 10
5.1.15 Technieken
Raamovereenkomst: Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Bemiddelingsorganisatie: Rechtbank van eerste aanleg Antwerpen, afdeling Mechelen
Organisatie voor beroepsprocedures: Rechtbank van eerste aanleg Antwerpen, afdeling Mechelen
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Rechtbank van eerste aanleg Antwerpen, afdeling Mechelen
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Woonstroom BV
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Rechtbank van eerste aanleg Antwerpen, afdeling Mechelen
Organisatie die het contract ondertekent: Woonstroom BV
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Identificatiecode van de inschrijving: EBM_BVBA
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 130 432 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 1007-1600
Titel: 2026 - Raamcontract klussen en karweien
Datum van sluiting van het contract: 10/08/2026
De opdracht wordt gegund in het kader van een raamovereenkomst: ja
Organisatie die het contract ondertekent: Woonstroom BV
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 130 432 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 130 432 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Woonstroom BV
Registratienummer: 0404033605
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Contactpunt: Kristina Verhoye
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die het contract ondertekent
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Rechtbank van eerste aanleg Antwerpen, afdeling Mechelen
Registratienummer: BE 0308.357.753
Postadres: Keizerstraat 70
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
8.1 ORG-0004
Omvang van de ondernemer: Micro
Registratienummer: 0893620715
Postadres: Ledergemstraat 65/15
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Contactpunt: Mustafa AKSOY
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: ed18d4a0-138a-438e-872b-92c81f00e163 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands