Ocmw Moorslede
Vervangen 12 garagepoorten
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: OCMW Moorslede
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Sociale bescherming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Vervangen 12 garagepoorten
Beschrijving: Het OCMW van Moorslede wenst 12 manuele garagepoorten te vervangen door 12 automatische poorten. De garagepoorten worden gebruikt door senioren waarbij het gebruiksgemak prioriteit heeft.
Identificatiecode van de procedure: 296b0b03-b5b6-4f33-a9be-ab3863d3a6a3
Interne identificatiecode: PPP021-731/6080/2026/352
Type procedure: Andere procedure in één fase
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45421148 Plaatsen van poorten
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Vervangen 12 garagepoorten
Beschrijving: Het OCMW van Moorslede wenst 12 manuele garagepoorten te vervangen door 12 automatische poorten. De garagepoorten worden gebruikt door senioren waarbij het gebruiksgemak prioriteit heeft.
Interne identificatiecode: 2026/352_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45421148 Plaatsen van poorten
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Aanvullende informatie: Assistentiewoningen 4 Seizoenen (25 oude woningen)
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 30/12/2026
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 55
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 45
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad Van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad Van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: OCMW Moorslede
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad Van State
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is geen winnaar gekozen en de mededinging is gesloten.
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Alle inschrijvingen, verzoeken tot deelname of projecten zijn ingetrokken of niet-ontvankelijk bevonden
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 0
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 0
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: OCMW Moorslede
Postadres: Marktplaats 18A
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Contactpunt: Geert Leenknecht
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Raad Van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: c78ae8f7-b499-4251-b3e0-b0d99d7a1e2d - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands