Intercommunale Voor Slib En Vuilverwijdering Antwerpse Gemeenten
Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Intercommunale voor Slib en Vuilverwijdering Antwerpse Gemeenten
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Beschrijving: Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Identificatiecode van de procedure: 2be816ff-99e5-42a2-b021-9deae30e35eb
Interne identificatiecode: ISVAG - 2026/182
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2026/182 - 1
Beschrijving: Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: 15 dagen voor een vordering tot schorsing 60 dagen voor een vordering tot vernietiging
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Altrad Services nv
Identificatiecode van de inschrijving: Altrad-1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 182 508,88 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: Altrad-1
Datum van sluiting van het contract: 06/08/2026
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Intercommunale voor Slib en Vuilverwijdering Antwerpse Gemeenten
Registratienummer: 0214981001_1493
Postadres: Boomsesteenweg 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931.814.266
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
8.1 ORG-0004
Officiële naam: Altrad Services nv
Registratienummer: 0404.000.446
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 4cf8cecf-d02f-497e-86a6-455f00122c7c - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands