Infrabel Nv - Infrabel Projects North

57/53/2/26/016 - Noord-Zuidverbinding Antwerpen-Centraal Onderhoud van het afwateringssysteem



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Diensten voor rioolreiniging
57/53/2/26/016 - Noord-Zuidverbinding Antwerpen-Centraal Onderhoud van het afwateringssysteem

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Infrabel nv
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
Activiteit van de aanbestedende instantie: Spoorwegdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: 57/53/2/26/016 - Noord-Zuidverbinding Antwerpen-Centraal Onderhoud van het afwateringssysteem
Beschrijving: Deze opdracht betreft: - Het periodiek reinigen, ontstoppen en doorspuiten van het afwaterings-systeem van de noord-zuidtunnel Antwerpen-Centraal. - Het uitscheppen van (zwerf)vuil en afzettingen (kalkafzettingen, zand/slib, (ijzer)oxiden, …) uit open afwateringsgeulen en in wisselcomplexen - Het uitkuizen van pompputten incl. afvoeren van slib/zand
Identificatiecode van de procedure: ad9fa87e-02f0-4f4b-81c0-58a851fc03c9
Interne identificatiecode: 5753226016
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/25/EU

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aankondiging
Louter nationale uitsluitingsgronden: Zie bestek

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 5753226016 - Noord-Zuidverbinding Antwerpen-Centraal Onderhoud van het afwateringssysteem
Beschrijving: Deze opdracht betreft: - Het periodiek reinigen, ontstoppen en doorspuiten van het afwaterings-systeem van de noord-zuidtunnel Antwerpen-Centraal. - Het uitscheppen van (zwerf)vuil en afzettingen (kalkafzettingen, zand/slib, (ijzer)oxiden, …) uit open afwateringsgeulen en in wisselcomplexen - Het uitkuizen van pompputten incl. afvoeren van slib/zand
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 3 Jaar

5.1.4 Verlenging

Maximumaantal verlengingen: 0

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
Aanvullende informatie: In het kader van deze opdracht maakt Infrabel gebruik van e-Procurement voor alle fases van de plaatsingsprocedure. De duur van de raamovereenkomst is maximum 3 jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst zal altijd het totaalbedrag van de 1e gerangschikte offerte bij de gunning zijn. Bij het deel IV betreffende het voldoen van de ondernemer aan de selectiecriteria is het voldoende om in dit deel enkel de sectie 'Algemene aanwijzing voor alle selectiecriteria' in te vullen met ja of neen. De inschrijver moet in dit deel vermelden of hij voldoet aan de selectiecriteria voor deze opdracht (zie bestek in bijlage). De opdrachtdocumenten (bestek en bijlagen) zijn gratis te downloaden op: https://www.publicprocurement.be. Door in te schrijven op de huidige opdracht, erkennen de inschrijvers dat zij kennis hebben genomen van de gedragscode voor de leveranciers en aannemers van lnfrabel en verbinden zij zich ertoe om de bepalingen ervan na te leven. Deze gedragscode kan geraadpleegd en gedownload worden op de site www.infrabel.be onder de rubriek “Business", “Leveranciers en aannemers”, “Gedragscode en veiligheid”. Selectiecriteria: zie artikel 70 van het derde deel van het bestek.

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: De aanbesteder baseert de gunning van overheidsopdrachten op de economisch meest voordelige offerte.

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Varianten: Niet toegestaan
Beschrijving van de financiële garantie: Zie bestek
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 07/10/2026 10:30 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 150 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Voorwaarden met betrekking tot de uitvoering van de opdracht: nvt
Financiële regeling: nvt

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Zie artikel 23 van de wet van 17/06/2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten.
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Infrabel nv
Organisatie die offlinetoegang verleent tot de aanbestedingsstukken: Infrabel nv
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt: Infrabel nv
Organisatie die inschrijvingen verwerkt: Infrabel nv

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Infrabel nv
Registratienummer: 0869763267_17121
Afdeling: Infrabel Projects North
Postadres: Koningin Maria-Hendrikaplein 2
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Telefoon: 1234
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die offlinetoegang verleent tot de aanbestedingsstukken
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt
Organisatie die inschrijvingen verwerkt

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931814266
Stad: Etterbeek
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +3222349611
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: c09aa45f-6494-4b9f-9f8a-10239afb2022 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA