Gemeente Koksijde

Schoonmaken ruiten diverse gemeentegebouwen - dienstjaar 2027



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Schoonmaken van kantoren
Schoonmaken ruiten diverse gemeentegebouwen - dienstjaar 2027

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Gemeente Koksijde
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Schoonmaken ruiten diverse gemeentegebouwen - dienstjaar 2027
Beschrijving: Deze opdracht behelst het schoonmaken van de ruiten van diverse gemeentegebouwen (Gemeente Koksijde en OCMW Koksijde). De volledige oplijsting is terug te vinden in het inventarisformulier en in de bijlage "Schoonmaken ruiten dienstjaar 2027 - overzicht gebouwen". Het betreft in het algemeen het reinigen van de ramen buitenkant en in bepaalde gevallen ook de binnenkant, de pulsiekanalen en bepaalde specifieke opdrachten. Ook de frequenties worden vermeld in de bijlage.
Identificatiecode van de procedure: 5c080d27-f743-4579-9f4c-f6a5ed842b7c
Interne identificatiecode: PPP00T-4114/6616/2026097
Type procedure: Andere procedure in één fase

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: Schoonmaak ruiten gebouwen
Beschrijving: Schoonmaak ruiten gebouwen
Interne identificatiecode: 2026097_1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen

5.1.2 Plaats van uitvoering

Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Aanvullende informatie: Diverse locaties grondgebied Koksijde

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 01/01/2027
Einddatum van de duur: 31/12/2027

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeentelijk depot Koksijde
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Koksijde

5.1 Perceel: LOT-0002

Titel: Reinigen raadzaal gemeentehuis Koksijde
Beschrijving: Reinigen raadzaal gemeentehuis Koksijde
Interne identificatiecode: 2026097_2

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren

5.1.2 Plaats van uitvoering

Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Aanvullende informatie: Diverse locaties grondgebied Koksijde

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 01/01/2027
Einddatum van de duur: 31/12/2027

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeentelijk depot Koksijde
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Koksijde

6. Resultaten

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Pico Bello VOF
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Pico_Bello_VOF
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 122 470 Euro
Onderaanneming: Neen
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: 5569-9915
Titel: Schoonmaak ruiten gebouwen
Datum van sluiting van het contract: 25/08/2026
De opdracht wordt gegund in het kader van een raamovereenkomst: ja
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Koksijde

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 122 470 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 126 449,7 Euro

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0002

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Pico Bello VOF
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Pico_Bello_VOF
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0002
Waarde van de aanbesteding: 1 800 Euro
Onderaanneming: Neen
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: 5570-9917
Titel: Reinigen raadzaal gemeentehuis Koksijde
Datum van sluiting van het contract: 25/08/2026
De opdracht wordt gegund in het kader van een raamovereenkomst: ja
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Koksijde

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 1 800 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 4 867,2 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Gemeente Koksijde
Registratienummer: 0207.494.480
Postadres: Zeelaan 303
Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Contactpunt: Wesley Dorné
Telefoon: +32 58533062
Fax: +32 58533116
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die het contract ondertekent

8.1 ORG-0002

Officiële naam: Gemeentelijk depot Koksijde
Registratienummer: GDK
Postadres: Hovenierstraat 21
Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Contactpunt: Natalie Wallaert
Telefoon: +32 491356331
Fax: +32 58523748
Rollen van deze organisatie:
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Brussel
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 22349611
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures

8.1 ORG-0004

Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Stad: Antwerpen / Anvers
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
E-mail: info@3p.eu
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie:
Aanbieder van aanbestedingsdiensten

8.1 ORG-0005

Officiële naam: Pico Bello VOF
Omvang van de ondernemer: Groot
Registratienummer: 0543770419
Postadres: Veurnekeiweg 2
Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Telefoon: +32 485428121
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001 LOT-0002

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 7d44ace5-d2b0-4b75-a33c-53bc063e6699 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA