Gemeente Alveringem
Onderhoudscontract HVAC
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Gemeente Alveringem
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Onderhoudscontract HVAC
Beschrijving: Onderhoudscontract HVAC
Identificatiecode van de procedure: 02b7ddc5-b40c-4018-be22-d6535ccd00a8
Interne identificatiecode: PPP0F4-1798/6028/MVD/2026/010
De procedure wordt versneld: neen
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259300 Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Onderhoudscontract HVAC
Beschrijving: Onderhoudscontract HVAC
Interne identificatiecode: MVD/2026/010_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259300 Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
5.1.4 Verlenging
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: De opdracht bevat een verlenging.
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld: Niet vereist
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Beschrijving: Kostprijs onderhoud en nazicht (jaar 1 en jaar 2)
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 40
Criterium: Beschrijving: Regietarief interventies
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 30
Criterium: Beschrijving: wisselstukken en materialen
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 30
5.1.11 Aanbestedingsstukken
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 05/10/2026 11:00 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 120 Dag
Informatie over de openbare opening: Openingsdatum: 05/10/2026 11:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeente Alveringem
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt: Gemeente Alveringem
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Gemeente Alveringem
Registratienummer: 0207.495.074
Postadres: Sint-Rijkersstraat 19
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Contactpunt: Mathias Van Damme
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Brussel (Etterbeek)
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 0d3d83cf-22de-47de-9a22-feec043be2c3 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands