De Bolster
Bestek modernisatie personenlift
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: De Bolster
Rechtsvorm van de koper: Organisatie die een door een aanbestedende dienst gesubsidieerde opdracht gunt
Activiteit van de aanbestedende dienst: Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Bestek modernisatie personenlift
Beschrijving: Deze opdracht bestaat uit de modernisatie van een bestaande personenlift in het gebouw gelegen te Kasteeldreef 2 te 9630 Zwalm. De werken omvatten onder meer de levering en plaatsing van een nieuwe liftinstallatie, inclusief alle noodzakelijke demontagewerken, technische aanpassingen, elektrische aansluitingen en indienststelling. De werken worden uitgevoerd conform 2014/33/EU en de regels van goed vakmanschap.
Identificatiecode van de procedure: 6d33c70c-3db3-4324-aa5b-a1efca74535d
Interne identificatiecode: 2026-M08
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45313100 Installeren van liften
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Deze opdracht bestaat uit de modernisatie van een bestaande personenlift in het gebouw gelegen te Kasteeldreef 2 te 9630 Zwalm. De werken omvatten onder meer de levering en plaatsing van een nieuwe liftinstallatie, inclusief alle noodzakelijke demontagewerken, technische aanpassingen, elektrische aansluitingen en indienststelling. De lift dient rolstoeltoegankelijk te zijn en geschikt voor het vervoer van 6 personen. Demonteren van de bestaande installatie. Het ontmantelen en verwijderen van de bestaande liftinstallatie inclusief afvoer. De installateur voorziet de nodige vergunningen voor de afvoer van de oude materialen, inclusief de afvalcontainers en transport. Nieuwe liftinstallatie. Levering en plaatsing van een op maat gemaakte personenlift inclusief bordesvlakken en bordesdeuren. Stockering van de materialen binnen het gebouw is onmogelijk, de aannemer voorziet hiervoor een oplossing. Technische uitrusting. De inschrijver zal alle gegevens en documentatie toevoegen die de ontwerper moeten toelaten de technische waarde van de aangeboden materialen te beoordelen. De inschrijver zal opgeven: - motortype en vermogen; - - aanloop en normaalstromen; - het aantal toegelaten verplaatsingen per uur, zonder overbelasting of verhitting van de motor. Elektrische werken Alle elektrische aansluitingen en aanpassingen worden door de aannemer voorzien. De huidige voeding is 3*230V. Esthetisch aspect Aanleveren van uitvoerige documentatie, plannen of schetsen voor een duidelijk beeld te vormen en vooraf kennis te hebben van de materialen: - wanden - plafond - bedieningspanelen, waarbij alle drukknoppen voorzien zijn van braille-markeringen - handgrepen - spiegel - borderfronten Indienststelling en keuring De inschrijver zal instaan voor de keuringskosten voor de voorlopige oplevering, en driemaandelijks tijdens de waarborgperiode. Alle opmerkingen geformuleerd door het keuringsorganisme worden onmiddellijk en gratis uitgevoerd. Het keuringsorganisme wordt aangeduid door de opdrachtgever omwille van eenvormigheid. Onderhoud en garantie. De aannemer zal een onderhoudscontract voorstellen, met 4 onderhoudsbeurten per jaar, over een periode van 10 jaar. In het onderhoudscontract zijn inbegrepen, uurlonen, verplaatsingskosten, smeermiddelen en kleine vervangstukken.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45313100 Installeren van liften
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 18/12/2026
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Beschrijving: vzw De Bolster zal de economisch meest voordelige offerte vaststellen.
Beschrijving van de methode die moet worden gebruikt als de weging niet aan de hand van criteria kan worden uitgedrukt: Conform het bestek wordt het gunningscriterium als volgt beoordeeld : (Y/X) x 40 Waarbij: Y = de gunstigste globale prijs voor post 1 X = de globale prijs voor post 1 van de beschouwde offerte
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Identificatiecode van de inschrijving: Offerte Orona
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 46 230 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 2026-M08 - 1
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: De Bolster
Registratienummer: 0861680989_24561
Postadres: Kasteeldreef 2
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oudenaarde (BE235)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0004
Registratienummer: 0417162059
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Kortrijk (BE254)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 29adbb0a-9b2a-4ba7-be12-898e9d433294 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands