Farys
**GEGUNDE OPDRACHT** Overeenkomst voor het leveren van dranken in het sportcomplex Moerkensheide, De Pinte
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
De koper is een aanbestedende instantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** Overeenkomst voor het leveren van dranken in het sportcomplex Moerkensheide, De Pinte
Beschrijving: De opdracht betreft een overeenkomst voor het leveren van dranken in het sportcomplex Moerkensheide te Parkwegel 1, 9840 De Pinte. De opdrachtnemer staat tevens in voor het installeren van een aantal drankenfrigo’s en het voorzien van terrasparasols. Hiertoe kan de inschrijver een huurprijs op jaarbasis opgeven in de inventaris. Het nodige onderhoud en/of de herstelling van de tooginstallaties zijn ten laste van de ondernemer. Indicatief kan rekening worden gehouden met een aanvang van het contract op maandag 7 september 2025. De effectieve startdatum zal worden vermeld in de sluitingsbrief.
Identificatiecode van de procedure: fb7b28d7-2a8a-4ce3-8687-f21cdb59e3b3
Interne identificatiecode: S-036-25-001
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht betreft een overeenkomst voor het leveren van dranken in het sportcomplex Moerkensheide te Parkwegel 1, 9840 De Pinte. De opdrachtnemer staat tevens in voor het installeren van een aantal drankenfrigo’s en het voorzien van terrasparasols. Hiertoe kan de inschrijver een huurprijs op jaarbasis opgeven in de inventaris. Het nodige onderhoud en/of de herstelling van de tooginstallaties zijn ten laste van de ondernemer.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: cf. Wet Rechtsbescherming
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: InBev Belgium BV
Identificatiecode van de inschrijving: InBev Belgium BV
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 41 466,41 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: InBev Belgium BV
Datum van sluiting van het contract: 18/08/2026
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Registratienummer: 0200068636_5748
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931.814.266
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
8.1 ORG-0004
Officiële naam: InBev Belgium BV
Registratienummer: 0433.666.709
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 749af738-e6e6-4209-8f78-5e39536023c9 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands